Web Tasarım Hizmetleri

Bir bakmışsınız, web siteniz tasarım ödülü almış. Neden olmasın?

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, markanızın online ortamda en görsel şekli ile var olabilmesini sağlayan görsel tasarım modelidir. Web sitesi, günümüz firmalarının online ortamdaki kurumsal kimliği olarak değerlendirildiğinden dolayı ayrıca önem arz etmektedir.

HTML5 ve CSS3 kod teknikleri kullanılarak hazırlamış olduğumuz %100 Responsive (Mobil Uyumlu) web siteleri ile markanızın online ortamdaki kimliğini en iyi şekilde yansıtıyoruz. Web tasarım hizmetleri konusunda Adana ve civar şehirlerimizin tüm tabularını yıkıyor, yeni nesil seçenekler sunuyoruz.

Kaliteli web sitesi, insanların gözünde de iyi bir imaj anlamına gelir. Dolayısı ile en iyisini hakediyorsunuz.

Teklif Al
Önce Karar

Web sitesi yapımına geçmeden önce, web sitenizle ilgili bazı kararlar almanız gerekiyor. Öncelikle; web sitenizin konusu ve amacı ne olacak, sitenizin hedef kitleleri kimler vb.

Teknoloji Seçimi

Web sitesinin kurgulanmasından sonra projenin hazırlanacağı platform ve teknolojilere karar verilir. sitede veritabanı kullanılacak mı, kullanılacaksa hangi veritabanı(acces, mysql, mssql, oracle) , hangi programlama ve ya script dili(asp.net, php, asp, Java, Ajax, Javascript) kullanılacak karar verilir.

Tasarım Süreci

Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir.

Yazılım Süreci

İçeriğin sitede nasıl verileceği,hangi bilgilerin ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçilerin nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra veritabanı oluşturulması ve kodlanmasıyla yazılım süreci başlamış olur.

Test Süreci

Yazılım Süreci tamamlandıktan sonra Browser testleri, hız testleri, gerekirse stres testi, site de yalnış ve ya kırık linklerin kontrolü, Web standartlarına uygunluğunun denetlenmesi, Tüm ekran çözünürlüklerinde teste tabi tutulması gibi testler yapılır.

Yayınlanma ve Yayın Sonrası Aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Site müşterimize teslim edilir. Bu aşamadan sonra da Sahne Medya olarak site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

RESPONSİVE TASARIM İLE TÜM PLATFORMLARDA VAR OLUN

Web siteleriniz telefon ve tablet bilgisayarlarda sorunsuz şekilde çalışsın, hedef kitleniz sizlere tüm platformlardan ulaşabilsin.
Adana'da web tasarım kavramını yeni baştan yaratıyoruz. Sizleri de bu eşsiz deneyimden yararlanmaya davet ediyoruz.
Modern tasarım teknikleri ile hazırlamış olduğumuz web siteleriniz ile sektörünüzde fark yaratın.

TASARIM SÜREÇLERİNİ HER ANLAMDA EN İYİ ŞEKİLDE YÖNETİYORUZ
RANDEVU VE ÖN GÖRÜŞME
BRİEF SÜRECİ VE İSTEK ANALİZİ
TASARIM SÜRECİ VE SUNUM
ONAY VE YAYINA ALMA SÜRECİ